5 Mart 2015 Perşembe

DOLUNAY BAŞAK’TA : MUSAVVİR ÇOCUK!..

DOLUNAY BAŞAK’TA : MUSAVVİR ÇOCUK

"5 Mart 2015 saat 20.05’te Başak Burcu’nda DOLUNAY meydana geliyor. Dolunay zamanları olayların nihayete erdiği, duygusal olarak içimizde barındırdığımız duygusal durumların açığa çıktığı zamanlardır. Aynı zamanda Dünyaya en yakın gezegen olan AY’ın ‘kadersel’ temalara işaret ettiği zaman dilimidir. Zira şekli ‘ana rahmine’ benzer. Rahim olan Rabb’in Musavvir kanalı aracılığıyla olaylara şekil veren, düzenleyen etkisini hayat sahnesinde ortaya koyar. Bizler de ‘mutlak kader’ dediğimiz hayat yolumuzda Cüz-i İrade’nin elverdiği İDRAK ve ŞUUR etkisiyle seçimler yaparak olayları deneyimleriz. Dolunay enerjisi en basit anlatımıyla sebebin sonucudur. Bu sonuç; herşeyin MUTLAK HAYIR dairesine baktığına İMAN ederek VİCDAN sahnesindeki bizlere anlatmaya çalıştığı, işaret ettiği durumları anlamak, seyreylemek gerekir.
Başak Burcu’nda gerçekleşen DOLUNAY ANI haritasını incelediğimiz Terazi Burcu’nun yükseldiğini görüyoruz. İLİŞKİLER kanalıyla DOLUNAY’ın Cüz-i İrade sınav ve seçeneklerini sunacağını söyleyebiliriz. Zira Venüs’ün Koç’ta ve 7.evde yerleşmesiyle ‘HEP YEK HEP TEK’ başıma nidalarıyla hayata devam etme kararı aldıracak durumlarla karşılaşmak mümkündür. BİR ve TEK olmanın bireysel anlamda bizlere hediyesi olan ‘BİREYSEL İDRAK ve KARAR ALMA’ mekanizmaları açığa çıkacaktır. Örneğin; uzun süredir devam eden sorunlu bir evlilik ya da ortaklığı aniden sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ya da “başkaları ne der?” endişesiyle nihayete erdiremediğiniz bir evlilik ya da ortaklığa adım atabilirsiniz. FAKAT burada işaret edilen en önemli durum HER SEÇİM bir KAYIPLA şekillenecektir. Bu DOLUNAY, VERMEDEN ALAMAYACAĞINIZ durumları hayatınızda ortaya çıkartacaktır. Cebbar olan Rabb’in enerjisi 3. Gözünüzü aktive ederek Batıni esması kanalıyla görülmeyeni görmenizi, duyulmayanı duymanızı ya da idrak edemediğiniz idrak etmenizi sağlayacaktır.
Bu DOLUNAY zamanı Batın olanı görmeye NİYET etmek gerekiyor. Zira Dolunay görülmeyeni göreceğimiz bazı seçimleri hayatımıza getirecektir. Bu seçimler cüzler halinde inen KUR’AN ayetleri misali hayat sahnemizi birer KUR’AN AYETİ misali yaşamımıza sebep olacaktır. Hepimizin ayetleri, duaları ve cüzleri bu seçimlerin BİRLİK temasına işaret edecektir. Kollektif kaynaktan gelen YENİLEN emrine uyum sağlayacağımız manevi bir ŞİFALANMA hayatımıza yol gösterecektir.
Başak Burcu’nda gerçekleşen DOLUNAY yöneticisi Merkür’ün Kova Burcu’nda ve 5.evde yerleşmesi ŞİFALANMAK için YENİDEN ÇOCUK OLMAK gerekliliğine vurgu yapıyor. Çocuk olmak SAF bir enerjidir. Sonsuz bir MUSAVVİR kaynağı, derin bir VEDUD anlayışıdır. Evrensel kabullerden UZAK, ALLAH BİRLİĞİ’ni tecrübe etmek isterseniz çocukları izleyin. Size ALLAH’ın Rahman ve Rahim olan BİSMİLLAH anlayışına götüreceklerdir. Çocukları tefekkür edin, çocukları sevindirin, ÇOCUK OL’un… Bu etkileşime 180 derece karşıt duran Jüpiter’in BOLLUK, BEREKET sunan REZZAK esmasına doğru yürüyün… Bu sefer kendi RUH ÇOCUĞUNUZU DÜNYA’YA GETİRİN… Hepimizin YENİLENmeye doğru ilerlememiz temennisiyle…
Fikir ayrılıkları yaşanacak bu dönemde BİRLİĞİN tek gerçek olduğu bir DÜNYA’ya MERHABA demek için; barış ve huzurun mutlak Hz. İNSAN’a yakışan davranış olduğunu idrak edelim…
Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder