16 Mart 2015 Pazartesi

Beyniniz İçin Faydalı 3 Bitki Ya da FİBER LIF...

Beyniniz İçin Faydalı 3 Bitki Ya da FİBER LIF...
Birçok şifalı bitki ve baharatın tıbbi etkisi bulunuyor. Bunların içinde beyin sağlığını da destekleyenler de var. İşte daha keskin bir zekaya sahip olmak için yemeniz gereken bitkiler!
Reader's Digest dergisinde yer alan habere göre, beyninizi, hafızanızı korumak ve kuvvetlendirmek istiyorsanız özellikle bu dört şifalı bitkiye odaklanmalısınız:
1. Zerdeçal: Bu hardal sarısı toz bir antioksidan ve aynı zamanda güçlü bir anti-inflamatuardır. Zerdeçalın her gün acı baharatların içinde yendiği Hindistan'da Alzheimer gelişme riskinin Amerika'dan yüzde 25 daha az olduğu belirtiliyor. Laboratuar çalışmalarında, zerdeçalın içindeki aktif madde olan "Curcumin" ile beslenen farelerde Alzheimer'la ilişkili amiloid plaklarının daha az oluştuğu belirlendi.
Zerdeçalı baharatlı yemeklerinize ya da yumurta salatanıza toz olarak atabilirsiniz. Ya da şehriye çorbasına ekleyebilirsiniz.
Piyasada Satılan Zerdeçal ve Benzeri Ürünlere Karşı Endişeniz Varsa, Sizin İçin, Bakanlık Onaylı Ürettik: http://marankialisveris.com/index.php…
2. Adaçayı: Nane ailesinin bir üyesi olan adaçayı, hafıza artırıcı olarak biliniyor ve beyni Alzheimer'a neden olan belirli süreçlere karşı koruyor. İngiltere'de yapılan bir araştırmada, sağlıklı genç yetişkinlerin adaçayı hapları içtikten sonra kelime hatırlama testlerinde daha başarılı oldukları tespit edildi.
Adaçayını omletlere, domates sosuna, kızarmış tavuğunuza ekleyebilirsiniz. Ya da 2 çay kaşığı kurutulmuş adaçayını kaynamış suya atıp şifalı bir etkiye sahip çay elde edebilirsiniz.
Piyasadaki Adaçayı ve Mamüllerinden Şüpheleniyorsanız, Sizin İçin: Adaçayı Ekstraktı ve Kapsülünü v.d. ürettik: http://marankialisveris.com/index.php…
3. Sarımsak: Kan pıhtılaşmasını önlemeye yardımcı olmak için kanı incelten sarımsak, kolesterolü de düşürebiliyor. Sarımsağın strese direnmeye yardım eden kimyasalların üretimini harekete geçirerek yaralanma ya da hastalıklardan kaynaklanan nöronları koruduğu düşünülüyor.
Kıyılmış sarımsağı her türlü salamurada ya da salata soslarında kullanabilirsiniz. Etinizde, tavuğunuzda, bifteğinizde, hamur işlerinizde veya sebze yemeklerinizde de rahatça sarımsak tüketebilirsiniz.
Ağız, Ter, Vücut Kokusu Yapıyor Diyorsanız, Sizin İçin, Kokusuz Tabletini Ürettik: http://marankialisveris.com/index.php…
FİBER LIF HAKKINDA BILGI ALINIZ: 0212.533.01.33 ü arayınız.
Fiber Lif Satınalmak İçin: http://marankialisveris.com/index.php…
Uyarı: tavsiyelerimiz ilaç değildir. Doktorunuza danışınız. Bakanlık onayı olmayan hiçbirşeyi tüketmeyiniz. Sizin önerilerimiz sizin beslenmenize yöneliktir. Uyarıyoruz.
Beğen ·  ·  · 1.4762

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder