9 Nisan 2015 Perşembe

CİN MUSALLATINDAN NAMAZ KILAMAYAN VEYA KILMAKTA ZORLANANLARA

CİN MUSALLATINDAN NAMAZ KILAMAYAN VEYA KILMAKTA ZORLANANLARA *****************************************************************
1). YA'SİN SURESİNİN 8 VE 9 AYETLERİNİ OKUYUN . ALLAHIN DIŞARIDAKİ CİNLERE PERDE KOYUP SİZİN NE YAPTIĞINIZI GORMEMESİ NİYETİYLE OKUYUN ( NİYET ÇOK ÖNEMLİ ).
إِنَّا جَعَلْنَا فِي أَعْنَاقِهِمْ أَغْلاَلاً فَهِيَ إِلَى الأَذْقَانِ فَهُم مُّقْمَحُونَ
İnnâ cealnâ fî a’nâkıhim aglâlen fe hiye ilel ezkâni fe hum mukmehûn(mukmehûne).
Onların boyunlarına demir halkalar geçirdik, o halkalar çenelerine dayanmıştır. Bu sebeple kafaları yukarıya kalkık durumdadır. (YA-SİN 8-9)
2) BAKARA SURESİ 171 AYETİNİ ŞU NİYETLE OKUYUN : ALLAHIN BEDENİNDEKİ CİNLERİN SENİN GÖZÜNDEN GÖRMELERİNİ,SENİN KULAKLARINDAN DUYMALARINI,SENİN AĞZINDAN KONUŞMALARINI VE SENİN BEYNİNDEN DÜŞÜNMELERİNİ ENGELEMESİ İÇİN.
وَمَثَلُ الَّذِينَ كَفَرُواْ كَمَثَلِ الَّذِي يَنْعِقُ بِمَا لاَ يَسْمَعُ إِلاَّ دُعَاء وَنِدَاء صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَعْقِلُونَ
Ve meselullezîne keferû ke meselillezî yen’ıku bi mâ lâ yesmeû illâ duâen ve nidââ(nidâen), summun bukmun umyun fe hum lâ ya’kılûn(ya’kılûne).
İnkâr edenleri imana çağıran (peygamber) ile inkâr edenlerin durumu, bağırıp çağırmadan başka bir şey duymayan hayvanlara seslenen (çoban) ile hayvanların durumu gibidir. Onlar sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler. Bundan dolayı anlamazlar.
3) ÇOK SOĞUK SU İLE ABDEST ALIN
4) KURAN OKUDUĞUN ZEYTİNYAĞIYLA TÜM VUCUDUNU YAĞLA
5) KIBLEYE DÖN VE " EUZU BİLLAHİ MİNEŞ'ŞEYTANIRRACİM" DEYİP 3 KEREK SOL TARAFINA TÜKÜRÜR ŞEKİLDE ÜFLE.
6) NAMAZINI SON NAMAZIN GİBİ KIL
ALLAH TEALA KOLAYLIK VERSİN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder