18 Ocak 2015 Pazar

Bitkiler ve biz!..

"Enerjik Bir Yaşam, Kötü Gözlere ve Büyüye Karşı Ne Yapmalıyız!
Büyüye, Sihire, Kötü Ruha, Enerjizin Bitmesi Halinde, Size Önerebileceklerimiz Var!
HANGİ BİTKİLERDEN NASIL FAYDALANIRIZ!
Sarımsak, Defne, Fesleğen, Kına, Sedir Ağacı, Ardıç Ağacı, Sarı Kantaron, Yonca (Alfa Alfa), Üvez Ağacı ya da Yaban Mersini, Kehribar ve Kekik gibi bitkilerin ve taşların insan yaşamında binlerce yıldır önemli yer işgal etmişlerdir. Bu bitkilerin, ağaçların, taşların enerjileri insanlara olumlu katkılarda bulunmuş, kralların tacından, kraliçelerin boğazlarında değerli taşlar, insanların parmaklarında yüzük, kolye, küpe, tespih olarak hep olagelmiştir. Burada yazdığımız çoğu bilgi binlerce yıldır insanların okuduğu kitaplarda, ezberlerinde yerlerini korumuştur. Bizim size önerilerimiz bitkilerin-ağaçların “yağ ve bitkinin kendisi”ni bizzat kullanmanız. Taşların hakikatlerini kullanmanız yönündedir.
...
Haberin Tamamı İçin Linki Tıklayınız: http://gidateroru.com/…/kotu-ruhlardan-nazardan-kotu-enerji…
...
Burada ismini yazdığımız hemen hemen herşeye ve daha fazlasınamarankialisveris.com dan veya 0212 533 01 33 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir, bilgilenebilirsiniz.
Sarımsak:
Çok eskilere dayanan koruyucu etkisi, sarımsağı bitkiler içinde en etkili bir bitki tılsımı haline getirmiştir. Bilimsel olarak faydalarını saymakla bitmeyen sarımsak, eskiden ruhani ve cismanilere karşı da kullanıldı. İnsanlar evlerine sarımsaklar asarak bu hususta faydalar sağlamış, sarımsağı boyunlarına bağlayıp gezdikleri de olmuştur. Öte yandan sarımsak huysuz bebeklerin beşiklerinin ve yataklarının altına da koymuştur. Sakinleştirici etkisi de görülmüş ve eskimez kitaplarda da yerini almıştır. Ortaçağlarda ve Eskiçağlarda sarımsak savaşlarda yaralanmalara karşı da kullanılmış savaşlardaki askerleri de koruduğuna da inanılmıştı. Denizciler kötü hava şartlarına ve deniz kazalarına karşı da sarımsağı gemilerinden ve üzerlerinden uzaklaştırmamış bilakis kullanmıştır.
Sarımsağa Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Defne:
Defne ağacı bulunduğu yere bereket getirdiğine inanılan bir ağaçtır. Onun bulunduğu yere hastalık ve kötü cinler giremez inancı çok yaygındır. Antik Yunan ve Romada da taçlar defne dallarıyla süslenmiş, mitoloji de de defnenin yıldırımlara karşı etkili olduğuna inanılırdı. Hatta bu inanış o kadar geçerlilik kazanmıştır ki günümüzde bile bazı evlerin girişlerinin iki yanına dikilen defne ağaçları hem evi kötü ruhlardan, cinlerden ve yıldırımlardan koruyucu bir paratoner-koruyucu vazifesi görmesi hususunda inanılırdı.
Defneye Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Fesleğen:
Hintlilerin kutsal bitkisidir fesleğen. Hint inancına göre Vişnu ve Krişnaya adanmış bir bitkidir. Doğum sırasında kadına yardımcı olacağına da inanılıyor. Sahibini sancılardan ve ağrılı hastalıklardan koruduğu da inanışlar arasındadır. Akdeniz ülkelerinin çoğunda ise fezleğen evdeki bakire kızın koruyucusuydu. Şayet evdeki bakire kız evlenme çağına gelmişse, fesleğen saksısıyla birlikte camın önüne konur ve evdeki kızın artık evlenmeye hazır olduğunu bu koruyucu bitkisi olan fesleğnle ilan edilirdi.
Fesleğene Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Kına:
Marankialisveris.com da kınadan yapılan saç boyasını bulacağınızı ayrıca belirterek, kına bu gün bile kullanılan hem uğur, hem de koruyucu nitelikleri olduğuna inanılan bir bitkidir. Düğünden bir gece evvel kına geceleri düzenlenmesi, Türkiyede olduğu kadar bir çok Asya-Avrupa-ortadoğu ülkelerinde de yapılır. Kimi yerlerde bu kına gecelerine yalnızca kadınlar katılır ve gelinlerin ellerine sürülen kına bir bezle bağlanarak ertesi gün açılır. Bu uzun bir müddet elden çıkmaz. Bunda amaç, düğüne gelebilecek nazarın ve şeytani güçlerin saldırılarını etkisiz hale getirmektir. Bu gelenek Ülkemizde de yıllardır özelliklerinden hiçbir şey kaybetmeden uygulanmaktadır.
Kınaya Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Sedir Ağacı ve Ardıç Ağacı
Sedir ağacı ve Ardıç Ağacı yüzyıllardır kutsal bir ağaç olarak bilinir. Bunun meyvesi özel güçlere sahip olarak bilinir. Bitkinin tohumundan yapılan koruyucu tılsımların, kolera gibi hastalıklara iyi geldiğine de inanılmaktadır. Bu ağaçların uzun olan ömrünün, insanlara yansıyacağı düşüncesiyle uzun yaşamı da temsil ettiği bilinir. Üzerinde bir bu ağaçtan bir şey taşıyan hiç yaşlanmayacağına inanılırdı.
Sedir Ağacı veya Ardıça Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:
Sedir Ağacı: http://www.marankialisveris.com/index.php…
Ardıç Ağacına Ulaşmak İçin: http://www.marankialisveris.com/index.php…
Sarı Kantaron:
Sarı Kantaron, kötü ruhları, kötü güçleri kovmak için kullanılan en etkili bitki olarak bilinir. Eski Romanın bu bitkiye verdiği isim “Şeytan Kaçıran”dır. Sarı kantaronun bir dalını evin bir köşesine asmak, o evin ve sakinlerinin tılsımlı ve güçlü bir korumaya sahip olacaklarını ve evden içeri hiçbir kötü ruhun girmeyeceği anlamına da gelirdi. Bundan başka sarı kantaronun evi yıldırımlardan ve ölümlerden de koruduğuna inanılırdı.
Sarı Kantarona Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Yoncalar (Alfa Alfa):
Yonca bu gün bile uğur simgesi olarak bilinin. En makbülünün de dört yapraklı yonca olduğu iddia edilir. Üç yapraklı yoncanın da uğurlu sayıldığı yerler vardır. Örneğin İrlanda gibi. Ama dört yapraklısı daha nadir bulunduğu için, üç yapraklıya nazaran güçlerinin daha fazla olduğu düşüncesi yaygındır. Dört yapraklı yoncanın inanılan tılsımlı güçleri arasında kötü büyüden de korunma, inanç sağlamlığı, denge, birlik ve bütünlük sembolü olma özelliklerini sayabiliri. Yoncaların dörtten fazla yapraklılarına da rastlamak mümkün. Ancak adetlerine göre her birinin ayrı ayrı anlamları bulunur. Mesela beş yapraklı yonga zenginliği işaret ederken, altı yapraklısı aşkı, yedi yapraklısı kötülüklere karşı korunmayı belirler denir.
Yoncaya (Alfa Alfa'ya) Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Üvez Ağacı (Ya da Yabanmersini):
Keltlerin Minervası, Gaul ülkesinin sanatçılara ve zanaatkarlara ilham veren Tanrıçası (!) Brigitin kutsal ağacı olarak mitoloji de bile kendisine yer bulan üvez ağacının, kötü büyüleri bozduğuna inanılırdı. Öyle ki, bir vampirin göğsüne çakılacak kazığın amacına ulaşabilmesi için üvez ağacından yapılmış olması gerekir denir. Bir bahçe içine dikilen üvez ağacı bulunduğu bahçeyi, evi ve içindekileri şanssızlıktan koruduğu, iyi talihin gelmesini sağladığı, gemilerde fırtınaya, evlerde yıldırım düşmesine karşı da üvez ağacına işaret edildi, muska olarak da iki dal parçası kırmızı bir kurdelaya bağlanarak taşınıyor.
Yaban Mersinine Ulaşmak İçin Linke Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
Kehribar:
Görenin taş ya da kaya sandığı kehribar, aslında çağm ağacının fosilleşmiş reçinesidir. Bugün kullanılan kehribarın, yüzyıllar öncesine dayanan bir geçmişi ve takana sirayet eden özel güçleri olduğuna inanılır. Kehribar tılsımları, takana hem kötü talihi yenmesi açısından hem de iyi şans getirmesi açısından faydalı olduğuna inanılır. Kehribar boncuklardan yapılmış bir kolyenin, kişiyi zehirlenmelere karşı koruduğu iddia edilir. Kehribarın erkek zebbi şeklinde yontulup tılsım olarak kullanılmasının da nazara ve kötü ruhlara karşı çok etkili olduğu inancı 1900 lerde çok yaygındı. Çeşitli hayvan motiflerinde işlenen kehribarların da erkeklerin cinsel iktidarlarını kazanmasına, kadınların doğurganlıklarını artırmasına yardımcı olduğu bilinir. Kehribar doğal hali bozulmadan boyuna asıldığı zaman guatr hastalığına da iyi geldiği eskimez kitaplarda yazılıdır. Kişinin bu tedavi sırasında üç ay kehribarı boynundan hiç çıkarmaması gerektiği hususu ayrıca yazılıdır. Aynı zamanda ağrıyan yerlerine koyarak şifa bulabilirsiniz.
Kehribara Ulaşmak İçin 0212 533 01 33 numaralı telefondan sipariş veriniz!..
Kekik:
Kekik bitkisi, yemeklere lezzet katan tadının yanı sıra da önemli bir koruyucu olarak bilinir. Bir kekik dalını yanında taşıyan kişi, korkulardan, hastalıklardan ve karabasanlardan kurtulduğu hususu yine bir çok kaynakta yazılıdır. Saçına kekik dalı takan kadının aşkta şansı olacağına inanılır. Kekik insanların enerji eksiklerini tamamladığı gibi, psişik güçlerini de güçlendirir.
Kekiğe Ulaşmak İçin Linki Tıklayınız:http://www.marankialisveris.com/index.php…
KARAR SİZİN...
Herşeyin doğrusunu Allah c.c. Bilir...."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder