13 Mart 2015 Cuma

CİN MUSALLAT OLMUŞ BÜYÜ YAPILMIŞ KİŞİLERİN YAPACAKLARI EK TEDAVİ PROĞRAMI:..

CİN MUSALLAT OLMUŞ BÜYÜ YAPILMIŞ KİŞİLERİN YAPACAKLARI EK TEDAVİ PROĞRAMI:
Bismillah..
Elhamdülillah..
Esselatu vesselamu aleyke ya Rasulullah..
Öncelikle kardeşlerim bu cinlerle şeytanlarla savaş için ilim amel ihlas tevekkül ve şecaat şarttır.
Sen Allahtan ne kadar korsarsan Allaha namaza kurana ne kadar sarılırsan cinler şeytanlar senden o kadar korkar ve içindeki pisliğin gücü o kadar kırılır.
Onlardan;Cin ve şeytanlardan korkmamamız gerekir nitekim ayeti kerimede Rabbimiz:
''(Size o haberi getiren) ancak şeytandır, (sadece) kendi dostlarını korkutabilir. Onlardan korkmayın, eğer mümin iseniz benden korkun.(ali imran 175).''buyuruyor.Dolayısı ile Allah'a sığınacağız ve Allah'tan korkacağız.
TEMEL OLARAK YAPILMASI GEREKENLER VE YAPILMASI GEREKEN ZİKİRLER
---Burada evvela yapılması gereken şey bol bol kelime-i tevhid(la ilahe illallah muhammederrasulullah) diyerek imanımızı tazelemek ve güçlendirmek unutmamak gerekir ki bu şeytanların musallatın esas amacı imanı çalmaktır..Günde 100 defa la ilahe illah diyen kıyamet günü yüzü dolanay gibi nurlu olacaktır buyuruyor rasulullah (sallahu aleyhi ve sellem)Kalpler ancak Allah zikri ile tatmin olur buyuruyır Allah c.c. ve bu durum hastalık var olduğu vakittede zikirle kalbi beslemek hem musallatın gücünü kıracaktır hemde dışarıdan destek almasını engelleyecektir.Unutmayın siz cinlere şeytanlara savaş açtınız bu savaşta sizin her zikriniz bir kurşun gibidir…(((günlük en az 11 defa okunması gerekir)))
---Daha sonra yapılması gereken ise nasuh tevbesidir sürekli istiğfar(esteğfirullah) getirmelidir.Rasulullah s.a.v. dahi günahsız olduğu halde günde 100 defa esteğfirullah(affet Allahım) derdi.
Yaptığımız bütün günahlardan tevbe edeceğiz evvela şirkten namazsızlıktan..
Kötü arkadaşları dostları kesinlikle uyarmalı terk etmeliyiz..
Hadis-i şerifte, (Her namazdan sonra, üç kere Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa huv el-hayyel kayyume ve etubü ileyh okuyanın bütün günahları affolur) buyuruldu.
Ayrıca efendimiz s.a.v.hadis-i şerifte, (İstiğfara devam edeni, çok okuyanı, Allahü teâlâ, dertlerden, sıkıntılardan kurtarır. Onu, hiç ummadığı yerden rızıklandırır) buyurmuştur.
Allahü teâlâ, (İstiğfar okuyun; imdadınıza yetişirim) buyurdu. (Hud 52)...Tabi ki bunları inanarak ihlaslı ve samimi yapmak şarttır..
Üzerimizde hakkı bulunanlardan helalleşeceğiz evvela anne babadan ve yetimlerden..vs. Kısaca yüzümüzü kalbimizi islama döneceğiz pişman olup bu gibi hataları işlemeyeceğiz..Unutmamalıdır ki tevbe eden hiç günah işlememiş gibidir buyuruyor rasulullah s.a.v...
Ve şeytanların vucuda girmelerinde kapıyı açan kalkanı kıran muhafaza meleklerini dağıtan faktör şüphesiz haramlar günahlardır…
Tevbe, şeytanı kitleyerek gücünü kırar ve onu eritir.Üzerimizde hakkı bulunanlar niyeti ile sadakada vermeliyiz.Rasulullah s.a.v. sadaka şeytanın belini kırar buyuruyor.Ve hatta imkanımız var ise;üzerimizdeki musallatın son bulması niyeti ile,koyun koç vs. kurban ederek kuran kurslarına hayır kurumlarına vermeliyiz..Rasulullah s.a.v. sadaka belayı musibeti def eder.Farklı bir hadisi şerifte hastalarınızı sadaka ile tedavi ediniz buyuruyor.İmkanımız yok ise elimizden geldiği kadar bi hayır yapmalıyız.(Bu musallatın def olması büyü vs. varsa iptal olması niyeti ile..)
Bu tevbe hususunda en etkli faktörlerden biriside kaza namazlarına niyet ederek her gün kaza namazı kılmak.
Adanmış bir adak varsa bu adak yerine getirilmelidir…Anne baba çocuklarına haklarını helal etmeliler beddua edilmiş ise bunun için tevbe ederek şifa için anne baba çocuğuna dua etmelidirler.Üzerimizde var olabilecek borçlar yemin kefaretleri için vs. 3 gün peş peşe oruç tutmak gerekir.
(((Özet olarak Cuma günleri azda olsa sadaka vermek 3 gün oruç tutmak günlük en az 100 kere manasını düşünerek ‘’esteğfirullah’’ demek şart)))
---Seyyidül istiğfarı sabah akşam okumalıdır:
“Allâhümme ente Rabbî, lâ ilâhe illâ ente halaktenî ve ene ‘abdüke ve ene alâ ahdike ve va‘dike m’esteta’tü.Eûzü bike min şerri mâ sana‘tü, ebûü leke bi-ni‘metike ‘aleyye ve ebûü leke bi-zenbî, fağfir lî fe-innehû lâ yağfirüzzünûbe illâ ente.”
Seyyidul istiğfar duasının anlamı: “Allah’ım! Sen benim Rabbimsin! Beni sen yarattın. Ben senin kulunum; gücüm yettiğince ezelde sana verdiğim sözümde ve vaadimde durmaktayım.(((Yaptığım kötülüklerin ve işlediğim kusurların şerrinden sana sığınırım.))) Bana lütfettiğin, üzerimdeki nimetlerini yüce huzurunda minnetle anıp, itiraf ederim. Aynı şekilde günahımı da itiraf ederim. Beni bağışla; çünkü senden başka hiçbir kimse günahları affedip bağışlayamaz.”
(Buhârî, De’avât, 2, 15;)
Efendimiz s.a.v. buyuruyor:“Bu Seyyid-ül İstiğfar’ı kim inanarak ve idrâk ederek, karşılığını Allâh’tan bekleyerek, gündüz okursa ve gece olmadan önce ölürse cennete gider. Ve gene, kim gece okur da, sabah olmadan evvel ölürse o da cennet ehlinden olur.”(((en az günde 1 kere şart)))
---Daha sonra çokça salavat getirmektir.
(allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed)
Rasulullah s.a.v. şöyle buyuruyor:“Üzerime yüz defa salavat getirene, Allah(c.c.) bin defa rahmet nazarı ile bakar.İştiyakla daha fazla getiren için kıyamet gününde şefaat ve şahitlik ederim.”
“Kim altından kalkamayacağı güç bir işle karşı karşıya gelirse, üzerime çok çok salavatı şerife getirsin.Çünkü Allah'ü Teala, üzerime getirilen salavat-ı şerife sebebi ile onun sıkıntılarını, kederlerini giderir, rızkını çoğaltır, Allah’ın yardımı ile muradına nail olur.”(((en az günde 80 defa şart)))
---Herşeyde her işte her zaman besmeli şerif zikredilmelidir.Kapıları, pencereleri ve kapları besmele(bismillah)ile aç kapa!Besmele ile yatağa geç Besmele ile yat besmele ile kalk son sözün besmele ve kelimeyi tevhid olsun.(bismillah,la ilahe illallah)Gerekirse her attığın adımda bismillah de!!
---Çok dua etmeliyiz kardeşlerim çok!!
Musallattan kurtulmak için secdelere kapanın ve ağlayarak dua edin..Efendimiz s.a.v. buyuruyor:Allah sevdiği kula sıkıntı bela verir ve Allah sevdiği kula bela verirki onun duasında inlemelerini duymak ister..
Rabbimiz bizim ona dünyada iken yönelmemizi istiyor isabet eden bela derin düşünüldüğünde esasen rahmettir..Neticede dünyada Rabbine hayırla dönmeyen ahirette şerlerle gitmiş olur ve o şekilde cehenneme girer..Dua edelim..Efendimiz s.a.v. buyuruyor:Dua belayı defeder(kovar)..
Ve inanarak ihlaslı dua yapmak şarttır hadis-i şerifte buyuruldu ki:(Allahü teâlâyı unutarak, gafletle edilen dua kabul olmaz.) [Tirmizi]
(((Her perşembeyi cumaya bağlayan gece teheccüte kalkarak hacet namazı ve duası yapılır ve arkasından musallattan kurtulmak için büyü vs. varsa iptal olması için ihlasla samimiyetle dua etmek şarttır)))
---Ve tabiki dinimizin;OLMAZSA OLMAZI;5 VAKİT NAMAZ...
Erkeğin cemaatle bayanın ise kendi evinde kendi odasında kendi köşesinde kılacağı namaz şeytani cinlerin uzman korunmuş ifrid ve maridler dahi olsa güçlerini kırmakta en etkili ameldir..
Ve bunun terkide onları en çok güçlendiren haramlardandır..
Unutmamalıdır ki namaz dinin direğidir namazsız din asla düşünülemez.Ve hatta namaz kılmayanların kafir olacağını savunan islam alimleride vardır hanbeli mezhebi kurucusu imamı ahmette tek bir vakit namazın keyfi terki kişiyi kafir yapar görüşündedir hanefi mezhebinde kafir görüşü değil fasık olur görüşü vardır.
Raulullah s.a.v. şöyle buyuruyor:
Kişiyle şirk arasında namazın terki vardır.""Benimle onlar (münafıklar) arasındaki ahid (antlaşma) namazdır. Kim onu terkederse küfre düşer."
Eğerki namaz olmaz ise boşuna uğraşıyoruz demek yersiz ve yanlış değildir..
---Küçük büyük ayırt etmemek kaydı ile günahtan kaçınmak şarttır…Şarkı müzik tvde islami olmayan kanalları izlemek vs. olmaması gerekir göz zinasına vs. çok dikkat etmek gerekir..
(Kadınlar için)Dinin emrettiği şekilde örtün! Çünkü şeytanlar, açık saçık kadınlara daha yakındırlar.
--- Günde 500 kere (La havle vela kuvvete illa billah) okumalı! Başlarken ve bitirince yüz kere salevat getirmeli.İmamı Rabbani hazretleri cinlere karşı bu zikri yapardı.
Ebû Mûsâ RA'ın rivayet ettiğine göre, Rasûl-i Ekrem SAV Hazretleri buyurmuşlar ki:"(Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh)'ı çok şöyle! Çünkü bu cennet hazinelerinden bir hazinedir."[Güç ve kuvvet ancak Allah'tandır.](((günlük en az 71 defa söylemek şart)))
---"Hasbiyallahü ve ni’mel vekil’’ sözü her korku için bir emniyettir Hadisi şerif(Deylemi) ‘’hasbiyallahu ve ni’mel vekil’’günde 313 veya 100 kere zikretmeli.(((hergün en az 71 kere şart)))
--- Sabah namazından sonra,sabah öğlen arası 100 kere(Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu'l mülkü ve lehu'l hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadîr.)zikredilmeli.
Hadisi şerifte bu zikri 100 defa zikredenin cinlerden şeytanlardan muhafaza olunacağı bildirilmiştir ayrı başka hadisi şerifte:
Kim, "Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu'l mülkü ve lehu'l hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadîr." duasını bir günde yüz kere söylerse, kendisine on köle âzad etmiş gibi sevab verilir, ayrıca lehine yüz sevab yazılır ve yüz günahı da silinir. Bu, ayrıca üç gün akşama kadar onu şeytana karşı muhafaza eder. Bundan daha fazlasını okumayan hiçbir kimse, o adamınkinden daha efdal bir amel de getiremez. Kim de bir günde yüz kere "Sübhânallahi ve bihamdihi" derse hataları dökülür, hatta denizin köpüğü kadar (çok) olsa bile." [Buhârî, Daavât 54, Bed'ü'l-Halk 11; Müslim, Zikr 28, (2691); Muvatta, Kur'ân 20, (1, 209); Tirmizî, Daavât 61, (3464)]((((her sabah 100 kere şart kesin zikredilmesi gerekir))))
---Hadis-i şerifte buyuruldu ki:(Dert-bela gelince, Hazret-i Yunus’un duasını okusun! Allahü teâlâ onu muhakkak kurtarır. Dua şudur: Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke, inni küntü minez-zâlimin.) [Hakim] Günde 100 defa zikredilmesi gerekir. (((günlük 100 kere şart)))
---Bu zikirlerin manasını düşünerek okumak şarttır. Ve güneş doğmadan önceki ve batmadan önceki zamanlarda zikirler çekilmelidir.Bu saatlerde çekilmezse gün içerisinde herhangi br zamandada yapılabilir.
---Sabah-akşam 3 er kere ihlas felak nas fatiha suresi okunur.(akşam namazından sonra okunmalı yataren farklı)
7 defa ayetel kursu okunur ve 1.si sağa 2.sola 3.ön tarafa 4.arka tarafa 5.yukarı tarafa 6.aşağı tarafa 7.sinide okuyarak içimize kuvvetli nefes çekmeliyiz.(((sabah akşam bu sureleri en az bu sayıalrda okumak şarttır daha fazlada artırılabilir.)))
---Musallattan kurtulmak niyeti ile hergün yasin suresi ve cin suresini kesinlikle oku.Akşam namazından sonra okunursa daha iyidir.
---Bir kereliğe mahsusta olsa 7 gün boyunca bakara suresini okumak ve okuduktan sonra rukye malzemelerine banyo suyuna içme suyuna zeytinyağına vs. üflemek.21 ve 41 gün boyunca hergün 1 bakara suresi okunursa çok daha iyi olur büyü varsa bozulması cinnilerin defolması niyeti ile okunacak sevabı peygamber efendimiz sahabeler ve evliyaların ve üzerimizde hakkı bulunanların ruhuna hediye edilecek.Okuyamıyorsanız hergün bakara suresi dinleyin ama 7 gün boyunca kesinlikle okunması gerekir.
---Hz. Âişe validemiz Peygamberimizin (a.s.m.) yatmadan önce neler yaptığını şöyle anlatır:
“Resulullah Sallallahü Aleyhi Vesellem her gece yatağına girdiği vakit avuçlarını toplar, onlara üfler, daha sonra ‘kul hüvallahu ehad(ihlas), kul eûzü bi-Rabbi’l-felâk(felak), kul eûzü bi-Rabbi’n-nâs(nas)’yi okur, sonra elleri ile, başından ve yüzünden başlayarak yetişebildiği yere kadar vücudunun her tarafını meshederdi. Bunu üç defa yapardı.”
Bu hadisi şerifi uygulamalıyız.Yatarken yapmamız gerekenler özetle bunlardır;yatağa yatınca 21 Besmele çekilir, 3 Fatiha , 3 amenarrasulu, 3 İhlâs, 3 Felâk, 3 Nas, 11 Ayet-el Kürsi okunur.Avuçlarımızı dua yapar gibi yaparız ve içine kuvvetlice üfleyerek vücudumuzu sıvazlarız bunu 3 kere yaparız .Ve 21 Besmele ile gözlerimizi kapatıp yatarız. O zaman ona ne bir cin, ne bir karabasan yaklaşamaz biiznillah. Bu bir zırhtır bunlara inanmak şarttır... (bu sureler ve korunma dualarını yatarken okumak abdestli yatmak sağ tarafa yatmak bunlar çok önemli yatmalara dikkat edilmeli)
KORUNMA DUALARI
---Korunma dualarını sabah akşam en az 3 er kere aynı şekilde namazların sonunda besmele(bilmillah)hamdele(elhamdülillah)salvele(allahumme salli ala seyyidina muhammed) den sonra bu duaları okumalı duanın en sonunda yine salavatı şerife zikretmeliyiz.Bazı korunma duaları şunlardır:
-(Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim)
duasını sabah 3 kere okuyana, akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez.) Hadisi şerif [İbni Mace]
Yüce ALLAHın İsmiyle hareket ederim o yüce ALLAH ki O nun mubarek ismiyle hareket edildiği vakit yerde ve gökte hiçbirşey okuyana zarar veremez O yüce ALLAH her şeyi en iyi işiten ve en mükemmel bir şekilde bilendir.
-(“Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka” duasını okuyana, o yerden kalkıncaya kadar, hiçbir şey zarar veremez.) [Müslim]
Allah'ın yaratmış olduğu bütün mahlükâtın şerrinden,onun tam kelimelerine(kitaplarına veya sıfatlarına)sığınırım.
-"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."
"Her türlü şeytandan zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah'a sığınırım."
-“Euzü bi-kelimatillahi’t-tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ıbadihi ve min hemezati’ş-şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun.”
Allah’ın gazabından,Allah’ın cezasından,kulların şerrinden ve şeytanın çarpmasından Allah’ın tam olan kelimelerine sığınırım.Rabbim bana gelmelerinden sana sığınırım.
-“Eûzü bi kelimatillahi't-tammati min şerri ma haleka ve zerae ve berae ve minşerri ma yenzilü minessemai ve min şerri ma ya'rucu fiha ve min şerri fitnetilleyli vennehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bihayrin ya Rahman.”
"Bütün yaratıkların şerrinden; gökten inen ve göğe çıkan her şeyin şerrinden; gecenin ve gündüzün fitnesinden; hayra açılan yollar hariç bütün yolların şerrinden, Allah'ın kusursuz kelamlarına (âyetlerine yani Kur'an’a) sığınırım. Ey Rahman olan Allah'ım (beni muhafaza eyle)."
---RABBİ İNNİ MESSENİYEŞŞEYTANU BİNUSBİN VE AZAB; RABBİ EUZU BİKE MİN HEMEZATİŞŞEYATİYNİ VE EUZU BİKE RABBİ EN YAHDURUN. VE HİFZAN MİN KÜLLİ ŞEYTANİN MARİD. (Sad: 41 / Mü’minuna: 97-98 Saffat: 7)
Manası:41- kulumuz eyyub'u da hatırla. hani o: "herhalde şeytan, bana kahredici bir acı ve azap dokundurdu" diye rabbine seslenmişti.97- ve de ki: "rabbim, şeytanın kışkırtmalarından sana sığınırım."98- "ve onların benim yanımda bulunmalarından da sana sığınırım rabbim."
Günde 100 defa okumak gerekir bu duâ kişinin beyninde cinleri son derece sıkan ve hatta yakan dalgalar yayınlanmasına vesile olur… Böylece de o kişiye musallat olan CİNLER o kişiden uzaklaşmak zorunda kalırlar..Bayanlar özel zamanlarında bu ayetleri dua niyeti ile okuyabilirler.
(günde en az 41 defa okumalı ve rukye malzemelerine üflemelidir(sirkeli sular zeytinyağı kestane balı defne çayı vs.)
---Musallata uğramış kişinin yapacağı müslüman bir cinden öğrenilmiş etkili bir dua:
(Allahü teâlâya hamd olsun ki, göğü yüksek, yeri alçak ve dağları dik yarattı. Rüzgârlar gönderdi. Geceyi karanlık ve gündüzü aydınlık yaptı. Görülen ve görülmeyen varlıkları yarattı. Bunları, yarattıklarından hiçbirinin yardımına muhtaç olmadan yaptı. Ya Rabbi! Seni noksan sıfatlardan tenzih ederim. Kudretini düşünen için, senin şanın ne yücedir. Sen kendine mahsus yücelikle yücesin, kendine mahsus yakınlıkla yakınsın. Sen yarattıklarına kudretinle galipsin. Sana isyan eden, Cehenneme, sana itaat eden ise Cennette gider.
Ya Rabbi! Dua etmeyi ve edilen duaları kabul edeceğini bildirdin. Yaptığımız dualar senin kazanı geri çevirdi. Dualarımızı kabul eyle! Sen, güç ve kuvvet sahibisin. Senden daha güçlü ve kudretli kimse yoktur. Sen Rahim’sin. Senden daha merhametlisi yoktur. Sen, Yakub aleyhisselama merhamet edip tekrar görmesini sağladın. Yusuf aleyhisselama da merhamet edip onu kuyudan kurtardın. Eyyüb aleyhisselama da acıyıp bela ve musibetlerini kaldırdın. Ya Rabbi, ben de sana yalvarıyorum. Çünkü kendisinden bir şey istenilenlerin en hayırlısı sensin. Ey zorbaları kahreden, kıyamette amellerin karşılığını veren, çürümüş kemikleri dirilten Rabbim, sen geçilmesi için, Cehennem üzerine kıldan ince ve kılıçtan keskin köprü kurdun! Sen, [şu kimseyi] bu acılara, bu hastalıklara müptela kıldın. Sen hastalığını gidermeye kadirsin, Ya Erhamerrahimin.)
(Bu duayı hergün okumalı ve rukye malzemelerine üflemelidir(sirkeli sular zeytinyağı kestane balı defne çayı vs.))
Bu ve bu gibi duaları, ayetel kürsüyü asla dilimizden düşürmememiz gerekmektedir ağzımız zikirden kurumaması gerekir.Biz sussakta dilimiz kalbimiz zikir hali üzere olmalıdır zikir çekmelidir.
Günah konuşmak ve dinlemekten sakınmamız gerekir özellikle bu tedavi zamanlarında kılı kırk yarmak gerekir!!.Tabi ki bundan sonrada musallat yaşamamak içinde yine çok dikkat etmek gerekir neticede imtihan bitmedi rahatlık sefa müslüman için cennette var hayatımız orada burası imtihan dünyası..Bu musallat vakası ise alerjik hastalığa benzer günah haramlar zikirsizlik alerji yapar tedaviden sonrada yine haramlara bulaşana musallat bulaşır neticede düşman vucuttan çıksada pusuda bizi kovalayacaktır açık bulduğu zaman tekrar musallat olacaktır...
(((BU DUALARI ZİKİRLERİ SURELERİ VS. OKURKEN KARŞINIZDA RUKYE MALZEMELERİNİZ YANİ SİRKEYİ SU BANYO SUYU ZEYTİNYAĞI VS. BULUNSUN ONLARADA ŞİFA NİYETİ İLE ÜFLEYİN İNŞEALLAH)))
Özel zamanlarında bulunan kadınlar kuran-ı kerim okuyamazlar.Lakin rukye ayetlerini tedavi niyeti ile dinlenilebilir ve normaldende daha fazla dinlenilmesi gerekir.Aynı şekilde zikirleri ve korunma dualarınıda okuyabilir ve çokça okuması gerekir kuranı kerimdende felak ve nas suresini dua niyeti ile okuyabilir.Özel zamanlarda kadınlar korumasız olur cinnilerin daha fazla tasarruf hakkı ve güçleri olur zikirleri duaları çoğaltmak gerekir.
GENEL TEDAVİ PROĞRAMLARI
---Bir diğeri;rukyeli su ile banyo yapmaktır.3 litrelik suyun içerisine elma sirkesi sedir(sidr-arap eriği)tozu veya defne yaprağının tozu veya trabzon hurmasının yapraklarının tozu konulması gerekir üçü birden bulundurulursa çok daha etkili olur biiznillah.Sedir tozu bulunamıyorsa 11 adet defne yaprağı alınır attarlarda veya farklı bir yerde toz haline getirilir ve bu defne toz karıştırılır.Eğerki hiç biri bulunamıyorsa yalnız sirkeli su kullanılabilir.
Efendimiz s.a.v. sedir(sidr) tozuyla mübarek başını yıkardı ve yıkanmayı tavsiye ederdi.Bu sudan biraz içilir ve gusul abdesti alınır lakin banyoda legenin veya farklı birşey içerisinde olması gerekir ki bu okunmuş suyun giderlerden gitmemesi gerekir nitekim lağım yolları cinlerin evleridir oraya rukyeli su dökülmesi oradaki cinlerin yanmasını sağlar ve bu durumda onlar veya kabilesi size musallat olabilirler.Leğen içerisinde üzerimde bulunan nazar büyü haset artık ne sebeple cin musallatı varsa onun defolması niyeti ile gusul abdesti alınır suyuda besmele ile toprağa çiçek tiplerine vs. dökülür.Banyo sonrası vucut havlu ile kurulanmaz el ile sıvazlanır vucudun o rukyeli suyu emmesi beklenir su vucut üzerinde kurumalıdır..Bu banyoyu 15 gün boyunca yapmak şarttır.15 Günden sonrada devam edilmesi çok çok daha iyidir.
15 Günlük okunmuş sirkeli su ile gusül aldıktan sonra temiz bir sprey(fısfıs)temin edilir içerisine su ve sirke koyulur(eve kullanılacak spreyin haricinde gerekli yani 2 spreyiniz olacak)Fısfıs kutusu içerisine rukye yapılır(rukye ayetleri okunur) müsait bir yerde odada besmele ile soyunularak o spreyi vücudumuza sıkarız ve elimizle bu suyu vucudumuza ovalarız tabiki herşey için besmele ve musallat olan cinnilerin gebermesi için defolması için niyet edilir.Bu şekilde sıkıldıktan sonra sirkeli su vucut üzerinde kuruması bekletilir yine havluyla kurulamamak gerekir ki vücuttaki gözenekler o sirkeli okunmuş suyu emsin.
(15 Gün okunmuş su ile gusül abdesti almak gerekir daha sonra haftada en az 1 veya 2 defa gusül abdesti alınır diğer günler sprey yöntemi ile vücut fısfıslanır.Spreydeki suyu ısıtmakta bir mahsur yoktur direk tencerede vs. değilde misal sprey kaloriferin üzerine konularak ısıtılabilir.
---Banyoda vücut kuruduktan sonra yapılması gereken tedavi;zeytinyağı sürünmektir.Vucudun heryerine sürmek gerekir avret yerleri dahil…
Buna imkan olmaz ise özellikle rukye ayetleri dinlediğimiz zaman ağrı oluşan yerlere,göğüs ve kasıklara sürünür.Sirkeli su banyosundan sonra sürülmesi gerekir ki gözenekler açılmış olsun zeytinyağını vucut kolayca emebilsin.Zeytinyağıyla 1 gün öyle kaldıktan sonra tekrar yukarıdaki tarif şeklinde bonyo yapar ve yine zeytinyağı sürünür. Zeytin kuranı kerimde geçen mübarek bir bitkidir zeytinyağı peygamber efendimiz s.a.v. in sürünmemizi tavsiye etttiği birşeydir.
Zeytin yağı içerisine bazı rukye ayetlerini okumak gerekir.Bu okuma hergün tekrarlanırsa çok daha iyi olur nur üstüne nur misali..Hergün tekrarlanamıyorsa 3 veya 5 günde bir tekrarlanması gerekir.Hadis-i şerifte, (İlaçların en iyisi Kur’an-ı kerimdir) buyuruldu (İ. Mace)
Bu zeytinyağından her akşam bir tatlı kaşığıda yutmak gerekir.
---Bir diğeri;sirkeli su içmektir.Su yerine zemzem kullanılırsa çok çok daha iyi olur biiznillah.Sirke cinlerin sevmediği kokusundan dahi kaçtıkları ve peygamber efendimizi sirke ne güzel katıktır dediği sağlıken çok faydalı bir nimettir.Bir buçuk litrelik su kabı içerisie 1 litre su yarım litrede elma sirkesi konulur ve üzerine aşağıda yazdığımız rukye ayetleri okunur elma sirkesi olması gerekir.Sirkeye alışık değilseniz ilk zamanlar daha az sirke karıştırın zamanla artırma yapabilirsiniz.Bu sabah akşam olmak üzere sürekli tüketilir şifa Allah'tandır bizler böyle vesileler arıyoruz.
Bu yöntem iyleştikten sonrada devam etmesi gerekir en az 1 yıl boyunca sirkeli su içmek gerekir.Her 3-6 ayda bir kan değişimi gerçekleşir düzenli olarak okunmuş sirkeli suyu kullandığımızda artık bu kanımıza karışacaktır ve şeytanda vücutta gezinirken damarlardan gezinir bu yöntemle vücuttaki cinni etkisini kaybeder biiznillah.
---Bir diğer yöntem;bal şerbetidir.Bir kavanoz bal alıyoruz kestane balı olursa daha iyi olur üzerine çok sıcak olmamak kaydı ile sıcağa yakın ılık su dökerek karıştırıyoruz ve içerisine birazda çörek otu atıyoruz ve yine bal şerbetin içerisine rukye yapıyoruz rukyeyi her gün veya 3 günde bir tekrarlanması gerekir sabah aç karnına bu şerbeti tüketmelidir kestane balı çok daha etkili olur.Allah'ın Elçisi(s.a.v.) şöyle buyurdu :"Şu şifalı iki şeye devam ediniz: Bal ve Kur'an." İbn-i Mace, C.9, Hno: 3452
Yine farklı bir hadisi şerifte çörek otu ve sarı sabırda(aloe vera)da çok büyük fayda olduğunu efendimiz s.a.v. buyurmuşlardır.
---Hurma almak üzerlerine rukye yapmak ve sabah akşam onlardan aç karnına yemek gerekir.
Peygamberimiz (s.a.v.) buyuruyor:
Kim aç karnına yedi tane Medine hurmasından yerse, o gün o kimseye zehir ve büyü (gibi şeyler) zarar vermez. Eğer akşam yerse, sabaha kadar zehir ve büyü bir zarar vermez. (Ahmed İbni Hanbel)
---Bir diğer yöntem;hacamat olmaktır.Özellikte kafadan kalp hizasından,mide ve karaciğer hizasından.Eğerki rukye ayaklarda ağrı uyusma oluyorsa bu kişiler ağrıyan bölgelerdende hacamat olmaları gerekir hacamat bu tedavide çok önemlidir..Lakin özellikle baştan olması çok önemlidir.Vucudun içerisine musallat olan cinler vucutta pis kanda dururlar hacamattaki kan ise vucudun kullanmadıgı pis kandır hacamatla biiznillah onun vucuttaki yeri dağılmış oluyor ve hatta vucuttan hacamat ile çıkabilme durumu dahi vardır şifa Allah'tandır.
Resulullah(s.a.v.), şöyle buyurmuştur:"Şifa üç şeyde vardır: Bal şerbeti içmek, hacamat(kan aldırmak), ateşle dağlamak. Fakat ümmetimi ateşle dağlamaktan men ederim."Buhari, C.12 Hno:1921
"Kafadan hacamat olmak her hastalığın ilacıdır"Hadis-i Şerif
Hacamat gökteki ayın (HİCRİ)17-19-21-15 nci günlerinde yapılmalıdır. En faydalısı 17 nci gündür.Pazartesi,salı ve pazar günü hacamat olunur en iyisi pazartesidir.
---Bir diğer yöntem defne çayı yapmaktır.Defne çayı demlektikten sonra üzerine rukye ayetleri okunur üflenir sabah akşam soğuk olarak içilir.
---Bir diğer yöntem;sinameki kullanmaktir.Özellikle yedirilerek büyü yapılmış kimselerin sinemaki kullanması şarttır zira sinameki mideyi bağırsakları çalıştırır büyünün vucuttan çıkmasını sağlar.Su kaynatıcaksınız kaynattıktan sonra içerisine biraz sinameki atıp demlenmeye ve soğumaya bırakıcaksınız soğuduktan sonra içerisine rukye yapılarak sabah akşam içilir.Sinameki kandaki pisliği midedeki bağırsaktaki sihri dışarı atmak için çok etkilidir biiznillah.3 Günde bir tekrar edilir tabiki kişi kilosuna görede ayarlayabilir çok kilolu insanlar biraz daha hergün yapmaya çalışırlar ki zayıflamasında sağlık ve sıhhat bulmasında vesile olur inşeallah.
Resulullah(s.a.v.) şöyle buyurmuştur:
"Sinameki ve sennut(tereyağı tulumuna konulan bal), yemeye devam ediniz. Çünkü, bu iki şeyde, samdan başka, her hastalığa şifa vardır."Ya Rasullullah "sam" nedir? diye soruldu:"O ölümdür" diye buyurdu.İbn-i Mace, C.9 Hno:3457
---Bir diğer yöntem;(mide ve bağırsakta sihri atmak için) meyan kökü şerbeti...2,5.LT Suyu kaynat 50 gr meyankökü at demlesin 2 .3 saat beklesin ,rukye ayetleri okunur günde 4 su bardaği sabah öylen ikindi akşam olarak aç yemekten 1 saat evvel içilmesi bunu düzenli olarak 40 gün yapilirsa faydasını görecegini ve bağirsaklardaki sihir maddesini söküp atilmasina sebeb olur kani temizler cinlerin kişiye yaptığı sihiri bozar inşeallah.
---Bir diğer yöntem;Tuzlu su hazırlamak ve tuzlu su ile banyo yapmaktır.Veya yakınınızda deniz var ise denizin içerisine girin ve kafanız dahil bütün vucudunuzla suya batın dayanabildiğiniz kadar bekleyin sonra dışarı çıkın nefesinizi toplayın tekrar suya dalın bunu 11 defa tekrarlayın.Birde kardeşlerim banyo ve deniz proğramlarından sonra havlu ile kesinlikle kurulanmayın elinizle kendinizi kurulayın banyo yaptıgınız suyu vucut gözeneklerden emsin inşeallah düzenli devamli yapıldığı taktirde çok çok büyük faydası görülecektir.
(((1 defa kesinlikle uygulayın onun haricinde haftada 1 kere uygulanacak)))
---Bir diğer yöntem;bir tuza rukye ayetleri okunur tuz suda eritilerek tuzlu su şifa niyeti ile içilir.Burada tuz konusunda çok aşırıya girmemek gerekir. .(((1 defa kesinlikle uygulayın onun haricinde haftada 1 kere uygulanacak)))
---Bir diğer yöntem;(mide ve bağırsakta sihri atmak için) acı cehre tohumu...Bu tohumda bağırsaklarda kabızlığı sihir maddesinin atılmasını sağlar ,3 adet acı cehre ezilir yada çiğnenir su ile yutulur ,bir saat sonra müthiş ishal eder ve 4. 5 defa sürekli tuvalette gitmeye sebeb olur ,dikkat edilmesi ishalden sonra en az 1 litre su içilmesi bol bol su içilmesi vucudda sıvı kaybına yol acar ,3.adetle ishlolmayanlar 3.5 .7.9 artırabilir.hergün değil en erken 3 günde bir yapılmasi 3. 4 defa dan sonra haftada bir yapilmasi tavsiye edilir.
---1,3,5,7,21,41,71..101..313…1001 ayetel kürsi okuyun ne kadar çok okursanız o kadar iyidir. ayetel kursu okuyun her okumada nefesinizi içinize çekin ve dayanabildiğiniz kadar nefesinizi tutun daha sonra kendinize ve sirkeli su zeytin yağı gibi malzemelerinize üfleyin...(Günde en az 11 defa okuyarak nefesi içimize çekmeli ve dayanabileceğimiz kadar nefesimizi tutmalıyız.Bu ayetel kursu diğer korunmak için okunanlardan farklıdır bu cinniyi yakmak niyeti ile okunur niyetler çok önemlidir.Herşeyde şifa güç ve kudretin Allahtan olduğu unutulmamalıdır.)
---Eğerki hasta üst seviyeden korunmuş ifridler tarafından musallata uğramış ise bu kişi kuşluk ve teheccüt namazı kılar.En az 4 rekat kılma gereken bu namazlarda(daha fazlada kılınır biz tedaviye göre konuşuyoruz.)1.rekatta fatihadan sonra 11 ayetel kursu 2.rekatta 11 ihlas 3.rekatta 11 felak 4.rekatta 11 nas okur tecvid ve talimine dikkat etmeni gerekir maharici hurufta hata yaparak manası değişecek şekilde okumasının faydası olmaz.Ve ruku ve secdeleri uzatır en az 11 kere tesbih yapar.Tabiki 2 rekatta bir selam vermek gerekir.Teheccüt namazında ise sesli okur kişi sesli okuduğu zman müslüman cin kardeşlerimiz o kişinin arkasında namaza dururlar bu şekilde devam etmesi halinde musallat olmuş ifrid korumasını yitirecektir okunacak rukye dinlenecek rukyelerde daha fazla tesir edecektir biiznillahi teala..(En az haftada bi gün bu namaz kılınmalıdır)
EK TEDAVİ PROĞRAMLARI
---Sürekli abdestli bulunmaya gayret etmeli hele yatarken namaza abdest alır gibi abdest almalıdır.
Abdestli olmaya devam edene, Allahü teâlâ şunları ihsan eder:
1- Melekler onun yanından ayrılmaz.2- Devamlı sevab yazarlar.3- Bütün azaları tesbih eder.4- Uyuyunca melekler, insan ve cin şerrinden korur.5- Sekerat-ı mevti kolaylaşır.6- Abdestli iken Allahü teâlânın emanında olur.7- İftitah tekbirini kaçırmaz.
Allahü teâlâ, Hazret-i Musa’ya buyurdu ki:
(Ya Musa, sana bir musibet gelince abdestsiz isen, kusuru kendinde bul!) [Şir’a]
Yatağa abdestli girmenin fazileti de büyüktür. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:(Kim, yatağa abdestli yatarsa, o gece bir melek sabaha kadar "Ya Rabbi bu kulunu affet!" diye dua eder.) [Hâkim](Abdestli yatıp Allahü teâlâyı anarak uyuyan, uyanana kadar namazda sayılır. Bir melek onun için ibadet eder. Uyandığı zaman yine Allahü teâlâyı anarsa, o melek, bu kulun affı için Allah’a dua eder.) [İbni Hibban](Abdestli yatan, gece ibadet eden, gündüz oruç tutan gibidir.) [Deylemi](Abdestli yatan, gece vefat ederse şehit olur.) [İbni Sünni]
---Pazartesi perşembe oruçlarını özellikle bu tedavi süresince aksatma sahurda ve iftarda okunmuş sirkeli su okunmuş kestane balı okunmuş zeytin hurma bu gibi yiyecekler kesinlikle bulunsun orucu sirkeli su ile açmak daha iyi gelecektir biiznillah.
---İmam-ı Şarani hazretleri, (Kuşluk namazına devam edene, cin musallat olmaz) buyurdu.Kuşluk namazı kılmalı.
(öğlenden önce saat 9 gibi kılınır öğlen ezanına 45 dakika kalıncaya dek kılınabilir.)
---Normal banyo yaparken de defne sabunu kullanmalı cinler sabunu hele defne sabununu hiç sevmezler.
---Banyo ihtiyacımızı akşam namazından sonra değil gündüz saatlerinde yapılması gerekir ve oldukça kısa kalmak gereklidir.
---Tırnaklar çok kısa tutulmalı Cuma günü kesinlikle kesilmelidir şeytani cinler çocuklarını tırnak altında barındırırlar ve beslerler.. Rasulullah s.a.v. efendimiz;Her kim cuma günü tırnaklarını keserse, bir dahaki cumaya kadar bütün kötülüklerden korunur.Buyruyor(Deylemî, Firdevs, 3/525. No: 5639)
---Güzel kokular sürünmeli bu hususta miski amber ud kokusu veya sandal kokusunu tavsiye ederiz özellikle miski amber kokusunu sevmezler.Miski amber koksu alınır içerisine rukye ayetleri okunur ve özellikle bıyık sakal kaş bölgesine ense ve kulak arkası kısmına el ve ayak parmak uçlarına ve göbek deliğine bu misk sabah akşam sürülür.
---İçerisinde ayet,dua esmaul husna bulunan muskalar takabilirsiniz özellikle ceylan derisine safran mürekkebi ile yazılmış muskalar daha etkilidir koruyan Allahtır bizler vesileler arıyoruz...
Tabiki esas yapılması gereken okumaktır ne varki Allahın ayetlerinin kişi üzerinde taşımasında çok büyük bereket vardır inanmak dua etmek gerekir..
---Giysilerinizi kırmızı renkten seçmemeye gayret ediniz.Çünkü; Peygamber Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimiz; “Kırmızı renk giymeyiniz.
Çünkü kırmızı renk şeytanların elbiseleridir” buyurmaktadır.O kırmızı renkleri gören kafir cin ve şeytanlar, o kişiye yaklaşırlar ve musallat olabilirler.
---Tırnaklarınıza asla oje özellikle siyah oje sürmeyin siyah oje sürdüğünüz taktirde şeytani cinlerin vucuda girmeleri çok çok kolay olacaktır.
---Sigara esrar bonzai içki türleri vs. gibi haram olan içecekleri içmemeli şeytani cinler bunlardaki maddeleri ve sigara bonzai dumanını severler hatta güç alırlar siz onları yaktığınız zaman sizin yanınıza geleceklerdir haram işlediğiniz için korunmanız olmayacaktır size musallat olmaları çok kolay olur sizinle çocuk gibi oynarlar.
---Özellikle baş parmağa ve işaret parmağına yüzük takmayın bu takınma münasebeti ile ortama negatif enerji yayılacaktır şeytanı cinler bunu görerekten çevrenize geleceklerdir aşık olarak musallat olabilirler ve zulum etmek için musallat olabilirler bu parmaklara yüzük takmakta caiz değildir.İşaret parmağı bir başka deyişle şehadet parmağına yüzük takmak mekruhtur.
İşaret ve baş parmağa yüzük takmak sahirlere büyücülere has bir durumdur.
Bu mevzuu Mevâhib-i Ledünniye kitabının 1. Cild 375-376. sahifelerinde geçmektedir.Hazret-i Ali radiyAllahu anh’dan dahi böyle rivayet olunmuşdur ki, Fahr-i Alem sallAllahu aleyhi ve sellem hazretleri şehadet parmağına ve vustâ parmağına yüzük takmakdan beni nehy etti diye buyurmuşlardır.Hz. Ali (radıyallahu anh) anlatıyor: Rasûlullah (s.a.v.) yüzüğümü şu parmağa koymamı yasakladı-ve eliyle orta ve ondan sonra gelen (şehadet) parmağına işaret etti- buyurdu" (muslim, libas(2078); tirmizi, libas(1787))
EVİMİZDE YAPMAMIZ GEREKENLER
---İçi boş temiz bir sprey alınır.(cam sil fısfısı gibi lakin temiz olması gerekir)İçerisine su ve elma sirkesi konulur güzel koku olması içinde gül suyu ve miski amber de konulur.Gül suyunu çok koymanız daha iyidir.İçerisine rukye yapılır(rukye ayetleri okunur) ve özellikte yattığımız odaların ve diğer bütün odaların üst ve alt duvar köşelerine pencere ve kapı köşelerine yatak kenarlarına yatak altlarına vs.. besmele ile püskürtülür(banyo tuvalet içine bu spreyden kullanılmaz dıştan kapısının köşelerine püskürtülür.Buna hergün veya 3 veya 5 gün de bir rukye okumak ve hergün spreylemek gerekir bu içerisine koydugumuz kokular sebebi ilede oda spreyi gibidir ve düzenli kullanıldığında evimizde pozitik enerji oluşturur biiznillah huzur gelecektir.Suyu eve püskürtürken besmele ile Fatıma anamızın eli ile serpiyorum denirse biiznillah bereket olur.Ve bu okunmuş su serpme yapmadan evvel;-Ey hanemdeki cinler Allaha ve rasulullaha itaatederek biiznillah evimi terk edin diye 3 kere uyarı hatırlatma yapılması gerekir.
(muhakkak hergün yapılması gerekir.)
---Evde hergün veya haftada 2 defa özellikle cuma günleri 3 defne yaprağı bir yemek kaşığıda üzerlik tohumunu tavada ateşe tutarak tütsüsünü yapmalıyız evimizde ayetel kursu okuyarak gezdirmeliyiz sigara asla içilmemesi gerekir sigara bonzai dumanları oluşturmak şeytani cin çağırmaktır defne üzerlik tohumu gibisi de şeytani cin kovmak demektir.Tütsü tuvalet banyodada gezdirilebilir.
Tütsüsü yapılabilir diğer buhurlar:
Üzerlik tohumu,çörek otu,Defne yaprağı,Reyhan,Sandoz,Melisa,Akgünlük,Bor Tarçın,Karanfil,Susam,kişniş,çekilmemiş kavrulmamış kahve.
Not: tütsü tavada kavurmadır doğrudan ateşle yakma değildir.Defne ve üzerlik haricindekiler isteğe göre alınır.
---7 gün boyunca aralıksız cin musallatının kesilmesi ve varsa büyü vs. iptal olması niyetiyle bakara suresi okunur ve rukye malzemelerine üflenir(sirkeli sular bal zetinyağı defne çayı hurma vs..)7 günden sonrada en az 3 veya 5 günde bir kere bakara süresi sesli okunmalıdır veya bilgisayar gibi cihazlardan hergün açılmalı evimizde kuran ezan sesleri eksik olmamalıdır..
---Her odada hergün 3,5 veya 7 defa ayetel kursu sesli okunmalıdır.Evde ezan okumak kamet getirmekte çok etkilidir.
---Sabah akşam rukyecinin tavsiye ettiği rukye ayetleri kesinlikle dinlenmesi gerekir.Gerekirse kulaklığı kulağından düşürme sürekli bu şifa ayetlerini dinle!!
Evinizde de her gün en az 2 saat “SESLİ” şekilde Kur’an-ı Kerim okunsun. Bilgisayar veya televizyondan vs. olabilir.
Rukye videolarını youtubeden indirerek mp3 formatına döndürerek mp3 çalarınızda vs . gür, çok sesle dinleye bileceğiniz bir cihaza atmanızı tavsiye ederiz.
Rukye ayetlerine;youtubede ‘sürmeli hoca’ olarak arama yapınız profilimize girdiğinizde ‘oynatma listesi’ne oradan da ‘rukye ayetleri’ bölümüne girerek erişebilirsiniz.
Hastanın Dinlemesini tavsiye ettiğimiz rukye videolarının başlıkları:
1.Rukye Ayetleri-Sürmeli Hoca-Cinlerden Korunma Duaları-Genel Rukye
2. Vucuttan Cinniyi Çıkaran Rukye(Biiznillah)
3. Cin Musallatına Kesin Çözüm;Rukye--CİNİ YAKAN RUKYE DİNLE
Evde günlük oynatılması,çalınması gereken rukye videolarının başlıkları:
1. Bakara Suresi Nasser al Qatami Büyü den korunma , büyü bozma , büyü den kurtulma
2. Cinleri Evden Kovmak İçin Rukye Dinle
3. CİN SURESİ VE MEALLİ (KABE İMAMI MAHİR)
---Evimizdeki her türlü temizliğe hassasiyet derecesinde dikkat etmemiz gerekir.Temizlik yaparken temizlik yaptığımız suyun içerisine elma sirkeside dökmeli özellikle kapı ve pencereleri bu suyla silmeli temizlemeliyiz.Okunmamış sirkeli suyu giderlere dökmekte sakınca yoktur.
---Evinizde insan veya hayvan resmi, fotoğraf, heykel gibi şeyler kesinlikle bulundurmayınız.Fotoğraflar albümde bulunsun.
Özellikle süs olarak konulan fotoğraflar, heykeller evdeki rahmet meleklerinin uzaklaşmasına sebep olur.
Rahmet meleklerinin bulunmadığı evlere de kafir cinler doluşurlar.
Çocuğunuz oyuncaklarının evde bulunmasında bir sakınca yoktur ancak, o oyuncaklar işleri bitince toplanıp bir dolaba kaldırılmalıdır.
Oyuncaklardan hayvan veya insan sureti olanları kesinlikle süs diyerek asmayın veya bir yere koymayın.
Yataklarda yastıklarda giysilerde vs. asla canlı resmi bulunmaması gerekir.
---Evinizde kuranı kerim duvarlarda ayetler rahle seccade vs. olsun gül kokusu miski amber gibi kokular kullanın kısaca eviniz tertemiz mis kokulu ve dekorasyonu islama uygun olsun bu şekilde şeytani cinlerin eve gelmesi hakimiyet kurması zor olmasından ziyade biraz daha korkak ve ürkek davranacaklardır zira temizlik güzellik kuran onlar için ölümcüldür. Dekorasyonunuz islama uygun olsun.
---Evinizde nal-ı şerif ve hilye-i şerif bulunsun nalı şerifinde yüzüğünü takkesini kolyesini takınız Nalı şerif ve hilye-i şerif evinizde asılı bulunsun.Nalı şerifin ve hilye-i şerifin faziletini araştırınız inşeallah.
---Evin içinde bile olsanız kesinlikle tesettüre riayet ediniz.
Tesettürsüz gezmeyiniz, hatta yatarken bile tesettürlü olunuz.(çıplak yatmayınız) Çünkü sizleri insanlar görmeyebilir ama CİNLER görüyor.
Onların sizi görüp size musallat olmaları için geçerli bir sebeptir aşık olabilirlerde...
---Evimizde, başımızın belası televizyonlardan gayri islami programları seyretmeyiniz ve seyredilmesine müsaade etmeyiniz.Günah işlenen günah konuşulan yerde bulunmamak gerektiği gibi o kanallarıda izlememek gerekir lalegül tv gibi islami sohbet kanallarını tavsiye ederiz.
---Evimizde müzik çalmamasına dikkat ediniz.İslamda müzik haramdır. İçinde def ve Ney haricinde müzik aletinin çalındığı ilahileri de dinlemeyiniz daha iyi olur...
Bunların sizlere manen çok sıkıntısı olur.
---Eve girerken, selam vererek ve besmele çekerek giriniz. Hiç kimse olmasa bile selam veriniz ve selamınızı tekrar “aleykümselam” diyerek alınız.
Eve girdikten sonra “İhlas Suresi”ni okursanız evde çok güzel bereket olduğuna şahit olursunuz.Kapıları açarken kapatırken hep bismillah demeli..Evden çıkınca yine besmele ile çıkarak su zikri söylemelidir;subhanallahi velhamdülillahi vela ilahe illahu vellahu ekber..
---Akşam yemekten sonra oluşan bulaşıkları, sabaha kesinlikle bırakmayın ve akşam yıkayın.
Çünkü o tabakların üzerindeki yemek kalıntılarını yemek için gelirler.
Sabah evin hanımı yıkamak için ellerini bulaşıklara uzattığı vakit veya sıcak suyu bulaşıklara döktüğü vakit, ellerinde ince ince sızılar, ağrılar, halsizlikler ve kasılmalar hisseder.
İşte o zaman ellerinden bedenine giriyorlar demektir.Tabiki her el çatlağı cinni değildir tıbbi olanlarda vardır tedavi olmak gerekir.
---Sofralarımızı, çiğnenmeyecek yerlere ya da, bir kovanın içine çırpınız.
---Evin içinde kesinlikle gezerek ekmek yemeyiniz ve yedirmeyiniz.yere düsen ekmek kirintilarini seytanlar ve cinler yer evin icinde dolasarak ekmek yedigin zaman yere düsen kirintilari onlar yer sizde ekmegi yiyen cinlere basarsiniz onlara zarar verir ve saldiriya ugrama riski var ve sunu söylemekte fayda var geceleri dikkatli olun cunku gece onlarin gündüzüdür,onlar icin hayat gece baslar, yemek sofrasini gece cirpmayin sofranin icindeki ekmek kirintilarini kapmak icin uzerinize çullanirlar,gece agacin dibine bevl etmeyin(işemeyin) cunku gece agac dibinde onlar piknik yapar,gece besmelle cekmeden sicak suyu ¨dokmeyin,gece tek basina yolculuk yapmayin gece tek basiniza yatmayin,cocuklarinizi aksam namazindan sonra disariya birakmayin,cunku seytanin ve cinlerin cocuklari musallat olurlar.(mecburi tek kalıcaksanız fatiha ayetel kursu ihlas felak nas surelerini okuyun sürekli Allah sizin yanınıza sizin görmediğinz ordular gönderecektir cinlerden korkar Allahtan korkmaz Allaha güvenip sığınmazsanız kuranı kerimi hatim dahi etseniz nafile..Allaha güvenmek tevekkül şart..)
---Evimizde ceviz ağacından yapılmış sandık, sandalye, masa, yatak, dolap vs şeyler bulunmasın.
---Evde yatarken korkma olma durumu var ise ışığı açık yatmak daha faydalıdır.
---Evimizde, "safran+zaferan+misk+gülsuyu" karışımından oluşan bir mürekkeple yazılmış Ayetel Kürsi, çerçeveli olarak bulunsun inşallah.Ceylan derisine yazılmış olursa muhteşem olur.Safran karışımı mürekkepten yazılı ayetel kürsi levhası temin edilemez ise normal piyasada satılan ayetel kürsi levhalarından almakta fayda vardır biiznillah.
---Hergün Fatiha 3 ihlas okuyarak sevabı Peygamber efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ruhlarına hediye edilir. Bunların hürmetine şifa vermesi için dua edilir. Her gün sabah-akşam böyle dua edilir.Ve bunu yapakende çokca salavatı şerif zikredilir.
Cuma akşamları yasin suresi okunmalı okuma bilinmiyor ise dinlenmeli tekrar etmeye çalışılmalı sevabı rasullullah s.a.v. in sahabenin bütün evliyaullahın ehli sünnet alimlerinin ve üzerimizde hakkı bulunan herkesin ruhuna hediye edilmeli.
---Cin mektubunu, yanında veya evinde bulundurana, cin gelmez ve dadanmış olan cin de gider biiznillah.Dua, ilaç gibidir. Allahü teâlâ dilerse tesir eder. Yani tesirini Allahü teâlânın verdiğine inanmalıdır!
---Cinden korunmak için Âyât-i hırz okunmalıdır!Abdest alınıp, 7 istiğfar ve 11 salevat okunup, hastalığının sıhhatine niyet ederek okunur.
Rasûlüllah sallallâhü aleyhi ve sellem bir hadisi şeriflerinde şöyle buyurmuştur:
“Her kim bu Hirz Ayetlerini okursa, o gün ve gecede o kimseye ne cinni ne insan nede hayvan şerri dokunur. Cenabu Hak bu Ayeti kerimelerin hürmetine, o kişiye her hususta yardım eder. Kendisine olduğu gibi, malını ve çocuğunuda muhafaza eder.”
Âyât-i hırz, şu sure ve âyetlerdir:
Fatiha,Bakara 1, 2, 3, 4, 5 ve 163, 164 ve 255, 256, 257 ve 285, 286,Âl-i İmran 18,19. âyetten sadece: “İnneddine indellâh-il-islam” kısmı,
Âl-i İmran 26, 27 ve 154,En’âm 17,A’râf 54, 55, 56,Tevbe 51 ve 128, 129,Yunüs 107,Hud 56,İbrâhim 12,İsrâ 43 ve 110, 111,Mü’minun 116, 117, 118,Ankebut 60,Rum 17, 18,Fatır 2,Yasin 83,Saffat 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 180, 181, 182,Feth 27, 28, 29,Rahmân 33, 34, 35, 36,Hadid 1, 2, 3, 4, 5,Haşr 21, 22, 23, 24,Cin 1, 2, 3, 4, 5, 6,Buruc 20, 21, 22,İhlâs, Felâk ve Nâs sureleri.
Hadis-i şerifte, (İlaçların en iyisi Kur'an-ı kerimdir) buyuruldu.Kuranı kerimden ayrılıp başka yollara gitmemelidir!!
---Bu tavsiyelere uyulduğu taktirde ilk zamanlar musallat olan cinler biraz azgınlaşabilirler daha fazla problem yaşamanız normaldir… lakin zamanla güçleri kaybolacaktır rahatlayınca tedavi oldum sanmayın bu yöntemlerle kişinin kendi kendini tedavi etmesi zordur ehli sünnet bir rukyeciye giderek okunmak tedavi olmak gerekir peygamber efedimiz .s.a.v. dahi kendi kendini okumakla yetinmemiştir hz.aişe validemiz efendimize zaman zaman okumuş üflemiştir...
Rukye tedavisi olurken bu programa önem göstermek uygulamak şarttır.Bu programa ihlaslı bir şekilde uyulmalı.Bu proğram ne kadar iyi uygulanırsa biiznillah iyleşme de o kadar erken olacaktır…
OKUMA TARİFİ:Su zeytin yağı ve sirkelerin içerisine her gün veya 3 günde bir bu okumalar yapılmalıdır 1,3,5,7,9,11,13,21,41,71.101.... ne kadar çok tekrar edilirse o kadar iyidir mühim olan tek sayı olması..Hadisi şerifte Allah tektir teki sever buyruluyor...
Ağız okunacak suya sirkeye vs. yakın tutulacak okudukların şişenin içine gidecek ve her sure arası veya ayet arası şişenin içerisine şifa niyeti ile kuru tükürük şeklinde üflenilecek inşeallah önce sirkeli suya daha sonra sonra diğer malzemelere üflenir tabi ki hepsine ayrı ayrı okuma yapılması daha iyidir lakin belki zaman bulunamayabilir vs..Allah’tan şifa beklerken vesileler aramak gerekir bu münasebetle hastanın dışında başka abdestli namazlı bir kardeşimiz veya hastanın anne veya babası vs. bu okumaları yaparsa daha iyidir bu mümkün değilse hasta okumaları yapsın hatta rukye ayetlerini telefondan vs. açarak bu malzemelere(sirkeli su zeytin yağı..)yakın tutulursa dahi faydası görülür.Bunlar bir yöneliştir vesiledir şifa Allah’tandır biz zahmet edersek Allah rahmet eder.
(türkçe mealleri şişelere okumuyoruz)
Bu programı itina ile uyguladığınızda musallat 40 gün içinde gücünü %50-60 oranında kaybetmiş olacaktır.İlk proğram başında problemler biraz daha fazla artabilir hazırlıklı olmak gerekir savaştayız unutmayınız.Ayrıca yanlız bu proğramla iyleşmek çok zordur ehli sünnet bir rukyeciye tedavi olmak gerekecektir.Zira peygamber efendimiz sallahu aleyhi vesellem;hastalandığınızda tedavi olunuz buyuruyor ve farklı bir hadisi şerifte:
Musa (aleyhisselam), Ya Rabbi! Hastalığı yapan kimdir! Hastalığı iyi eden kimdir? dedi. Cenab-ı Hak, her ikisini de yapan benim, buyurdu. O halde tabibe ne lüzum var, deyince; onlar, şifa için yarattığım sebepleri bilir ve kullarıma verir. Ben de onlara, bu yoldan rızık ve sevap veririm." Buyurulmaktadır.
OKUNACAKLAR RUKYE AYETLERİ:
Niyet et : ( Baba Adı ) ‘ den olma ,( Anne adı ) den doğma ,( Hastanın adı ) nin .Bu ayetler hürmetine ,Bütün büyü ve sihirlerinin iptali,bozulması ve çözülmesi için,nazar haset veya aşık olarak gelen cinlerin defi için veya farklı sebeplerle haramlar ve lanet ve beddua ile gelen cinlerin defi için 366 damarında ve bütün aza ve uzuvlarında dolaşan cin,şeytan ve perilerin def’i için okumaya niyet ettim.
Euzu billahimineşşeydanirracim...Bismillahirrahmanirrahim...
(Her aralıkta besmele çekiniz ve şifa niyeti ile üfürünüz)
***FATİHA SURESİ***(en az 11 defa okunmalı)
1. Bismillahirrahmanirrahim
2. El hamdü lillahi rabbil alemin.
3. Er rahmanir rahıym
4. Maliki yevmid din
5. İyyake na'büdü ve iyyake nesteıyn
6. İhdinas sıratal müstekıym
7. Sıratallezine en'amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin
1. Rahmân (ve) rahîm (olan) Allah'ın adıyla.
2. Hamd (övme ve övülme), âlemlerin Rabbi Allah'a mahsustur.
3. O, rahmândır ve rahîmdir.
4. Ceza gününün mâlikidir.
5. (Rabbimiz!) Ancak sana kulluk ederiz ve yalnız senden medet umarız.
6. Bize doğru yolu göster.
7. Kendilerine lütuf ve ikramda bulunduğun kimselerin yolunu; gazaba uğramışların ve sapmışların yolunu değil!
***BAKARA SURESİNİN BAŞINDAN 5 AYET***
1. Elif lam mim
2. Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
3. Ellezıne yü'minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
4. Velelzıne yü'minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahır

5 yorum:

 1. Arkadaşlar bu konuda tecrübeli biri olarak sorularınızı yanıtlayabilirim 0532 563 32 82

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tedavi yaptırdık devam edermi.midede şişkinlik bagirsaklardarahatsizlik kab8zlikgibi haklar.ekmek posetisurekliyirtikdelikoluyor

   Sil
 2. Arkadaşlar bu konuda tecrübeli biri olarak sorularınızı yanıtlayabilirim 0532 563 32 82

  YanıtlaSil
 3. Güzel ve faydalı bilgiler vermişsiniz,bilinmeyen alem tesettürlü ibadetli olsanızda bazan sizin bile farkında olmadığınız boşlukları öyle kolay bulabilip bedeninize ve dahi beyninize yerleşip öyle şeyler yaptırıyoki siz bile şaşıp kalıyosunuz ve sonuç insan kendini ve nefsini iyi tanımalı ,hakkı kadarını verip ipleri ele geçirmeli dizginleyemessen aç kalan nefis düşmanının olup görünmeyen düşmanlara yem ediyo kişiyi

  YanıtlaSil
 4. Peki bi hoca tarafindan misk kursun gül suyu reyhanla ayet okunarak buyu tamamen bozulur mu. Yani yahudi tarafından yapılmış olsada

  YanıtlaSil